Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ağır İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

İğne oyası modellerinde havlu kenarlarında kullanacağımız şahane bir model anlatımı hazırladık. Ağır iğne oyası havlu kenarı yapılışı. Mor renklerle yapılmış örneği havlularınıza uygun renklerle yapabilirsiniz. Hatta modeli dilerseniz iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı örneklerinde mekik oyalarını, tığ oyalarını birleştirebilirsiniz. Ortaya şahane modeller, tasarımlar çıkacaktır. İğne oyası havlu kenarı modelleri yapılışı için suni ipekler, naylon ipler kullanabilirsiniz. Ağır iğne oyası havlu kenarı yapılışında suni ipek ip kullanılmış. Naylon iplerle de model çok şık, zarif duracaktır. Çeyizlik iğne oyası havlu kenarları yapabilirsiniz. Satış için yapabilirsiniz. Kendi kullanımınız için yapabilirsiniz. Oğullarınızın, kızlarınız çeyizlerine yapabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte kullanacağınız ağır, gösterişli, zarif örneklerden. Modeli çok merak ettiniz değil mi. Hadi anlatımına geçelim.

İğne Oyası Havlu Nasıl Yapılır?

Çiçeğiyle yanında 2 dal yaprağıyla çok gösterişli bir model. Modeli görür görmez hemen yapmak isteyeceğiniz oyalardan. Havlularda, namaz örtülerinde hatta iğne oyası pike takımlarında da kullanacağınız bir model.

Ağır İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı 1

Ağır İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

Yine şahane bir model tarifi daha. Çok severek yapacağımız, siparişlerimizde çok tercih edilecek örneklerden. Ağır iğne oyası havlu kenarı yapılışı vazgeçemeyeceğiniz modellerden biri olacak. Hemen altta videoda tüm detaylara ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler