Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Sepet Yapılışı

İğne oyası modellerinden videolu anlatımla çok güzel bir örnek daha. İğne oyası sepet yapılışı. İğne oyası yazma ve iğne oyası havlu modelleriniz için yapabilirsiniz. Daha büyük sepetler yaparak iğne oyası namaz örtüleri içinde kullanabilirsiniz. Güzel olmaz mı sizce. İğne oyası anlatımlı birçok örneğin yapılışını sizlere sunduk. En güzel modelleri yapılışları ile birlikte hazırlamaya çalıştık. Daha anlaşılır olması için videoları ile birlikte hazırladık. İğne oyası modellerini videolu olarak çeken, zahmet verip bizlerle buluşturan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. İğne oyası havlu kenarı olarak yapılan örnekler, yazma ve namaz örtüsü için yapılan örnekler, iğne oyası tespih modelleri, iğne oyası fular modeli yapılışı anlatımlı modelleri bizle buluşturan tüm arkadaşlara teşekkürler. Onlar sayesinde yeni modellere ulaşıp bizde kolayca yapıyoruz. Daha fazla model için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Bugün yeni ve şık bir model olan iğne oyası sepet yapılışında sıra. Hemen yapılışına geçiyoruz.

Sepet Oyası Örneği

İğne oyası sepet yapılışının farklı versiyonları mevcut. Bizde yeri geldikçe güzel modeller çıktıkça sizlerle paylaşıyoruz. Yine güzel bir örneğin yapılışını güzel bir video ile sizlere aktaracağız. Oyanın yapılışı ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılıyor. Takıldığınız bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Bildiğimiz konularda elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İğne Oyası Sepet Yapılışı

İğne oyası sepet örneği bittiğinde aşağıdaki gibi görünecektir. Ağır iğne oyası modellerinden. Yazma ve havlularınıza uygun renklerle yapabilirsiniz. Şimdi nasıl yapıldığını gösteren videoya geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler