Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anlatımlı İğne Oyası Namaz Örtüsü Yapılışı

İğne oyası modellerinden namaz örtülerinde ve havlu kenarlarında kullanacağınız çok güzel bir örnek. Çok zarif bir model. Anlatımlı iğne oyası namaz örtüsü yapılışı anlatımını videolu olarak hazırladık. Videodan takip ederek yazmaların kenarlarına isterseniz havluların kenarlarına yapabiliriniz. İğne oyası havlu kenarı modeli krem rengi şifon – krep üzerine yapılmış. Sizde fularlar kenarına, namaz bezi için kullanacağımız kumaşların etrafına yapabiliriz. Ağır iğne oyası yapımı örneklerimiz de var. Önceki tarifler inceleyebilir beğendiğiniz modelleri yazmalara, havlulara, pikelere yapabilirsiniz. En güzel modelleri, iğne oyası örneklerini yapılışı ile birlikte videolu olarak hazırlıyoruz. İğne oyası tekniklerini öğrendikten sonra en güzel modelleri yapmaya başlıyoruz. Modelleri yapmayı ilerlettikten sonra istersek satış yapıyoruz ve ev bütçemize katkıda bulunuyoruz. Sizlere sipariş aldıracak zarif modelin yapılışına geçelim.

İğne Oyaları Namaz Başörtüleri

İğne oyası modellerinden namaz örtüsü kenarlarında kullandığımız çok güzel şahane bir model daha. Kat sayısı azaltılarak iğne oyası yazma modellerinde de kullanılabilir. Tek renk yazmalarda kullanılabilir. Yine oyalar renkli yazmalarda da güzel duracaktır. Her katta renk değiştirilebilir. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanılabilir. İki dağ arasına oya yapılabilir diye düşünüyorum. Dağlı bir model ama dağlar küçük. Dağlar çiçekle aynı boyda da yapılabilir.

Anlatımlı İğne Oyası Namaz Örtüsü Yapılışı

Anlatımlı İğne Oyası Namaz Örtüsü Yapılışı 1

Anlatımlı İğne Oyası Namaz Örtüsü Yapılışı 2

Model çok güzel duruyor. Birçok yerde kullanılacak zarif bir örnek. Anlatımlı iğne oyası namaz örtüsü yapılışı için namaz örtüsü rengine karar verdikten sonra ipimizi alıyoruz. İğnemizi hazırlayıp aşağıdaki videoyu izliyoruz. Ve başlıyoruz oyayı yapmaya.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler