Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kelebek Çiçeği İğne Oyası Modeli Yapımı

İğne oyası modellerinden kelebekli çok hoş bir örneğin tarifi var sırada. İğne oyası yazma modellerine uygulayabileceğiniz bir örnek. Tarifini sizlere videolu olarak hazırladık. İğne oyası örneklerini sizlere videolu olarak hazırlıyoruz. Çok güzel bir model. Kelebek çiçeği iğne oyası modeli yapımı için yazma örneklerine, mutfak havlu örneklerine yapabilirsiniz. Kelebek motifli iğne oyası çeşitlerinden bahsetmiştik daha önce. İğne oyası mutfak havlusu olarak yaptığımız kelebekli örneklerimiz var. O modeli de yine yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Plastik çatalla iğne oyası kelebek yapımı ise yine yazmalar için yapabileceğiniz bir örnek. İğne oyalarından daha çok anlatımlı örneğimiz var. Kelebek çiçeği iğne oyası modeli yapımına geçelim. Hazırlayın örnek bezlerini başlıyoruz bu güzel modele.

İğne Oyası Kelebek Modeli Yapılışı Anlatımlı

Kelebek çiçeği iğne oyası modeli yapımı yazmalarda çok güzel duran bir örnek. Dış kenar kısmına isterseniz farklı bir renk ile bordür geçebilirsiniz. Anten kısımlarına farklı bir model kullanabilirsiniz. İğne oyası kelebek kanadı yapımı iğne oyası fıstıklı yaprak yapımından oluşuyor. Aynı yere 2 yaprak yapıyoruz. Ve kelebek şekli veriyoruz.

Kelebek Çiçeği İğne Oyası Modeli Yapımı

Modelimiz çok güzel görünüyor. Her renk ile harika duracak bir model. Alt kenar suyu olarak farklı modelleri de kullanabilirsiniz. Bu örneğin kenarına bordur geçildiğinde de çok güzel duruyor. Örneklerini görmüşsünüzdür mutlaka. Kelebek çiçeği iğne oyası modeli yapımının detaylarını merak ediyorsanız işte sizlere videolu anlatımı. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler