Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Güzel Yeni İğne Oyası Örneği Yapılışı

İğne oyası modellerinden kar tanesini andıran bir çiçek tarifi hazırladık. Tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda muhteşem duracak en güzel yeni iğne oyası örneği yapılışı. Mavi renkle hazırlanmış oyayı birçok renk düzeniyle örebilirsiniz. Siyah yazmaya iğne oyası modelleri olarak yaptığınızda çiçekleri her renk yapabilirsiniz. Aynı şekilde beyaz yazmalara hazırladığınızda da beyaz yazma iğne oyası modelleri olarak yapacağınız zamanda her rengi kullanabilirsiniz. Siyah ve beyaz renk yazmalara tüm renkler uyacaktır. Diğer renklere yapacaksanız eğer uyumlu renkleri seçebilirsiniz. Eğer desenli yazmalar kullanacaksanız çiçekleri yazma içinde bulunan renklerden seçebilirsiniz. İğne oyası örneklerinde renk seçiminde takılırsanız önceki içerikleri inceleyerek renk belirleyebilirsiniz. Özellikle tek renk yazmalarda renk seçmek zor olabilir. İğne oyası yazma çeyizlik olarak kullanacağımız çok zarif çıtı pıtı örneklerden. İğne oyası sanki dağlarla birlikte havlularda da kullanılabilir. Küçük mutfak havlularında veya çeyizlik iğne oyası havlu kenarlarında kullanılabilir. Havlularda tek başına yapıldığında küçük kalabilir. Ama yanına dağ eklendiğinde ve iki dağ arasına çiçek yapıldığında havlu için uyumlu olacaktır. Şimdi  çok beğeneceğimiz en yeni iğne oyası modellerinden çiçekli örneğin anlatımına geçelim.

Yeni Çiçekli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Kar tanesini andıran minik minik yapraklardan oluşan çok güzel bir çiçek yapılışı hazırladık. Özellikle yazma kenarlarında çok zarif duracak gösterişli iğne oyası modellerinden. En güzel yeni iğne oyası örneği yapılışı adım adım videoda anlatılmakta ve bittiğinde çok güzel durmakta.

En Güzel Yeni İğne Oyası Örneği Yapılışı 1

En Güzel Yeni İğne Oyası Örneği Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Siyah yazmaya açık mavi ve koyu mavi birlikte kullanılarak yapılmış çiçekler. Şimdi de yeni iğne oyasında çiçeklerin yazmaya nasıl yapıldığını öğrenelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler