Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Yapılışı

İğne oyası modellerinden harika bir örnekle devam ediyoruz. Sırada yazmalara renk katacak her rengiyle göz dolduracak oya yapılışı var. İğne oyası yazmalarda kullanabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte iğne oyası havlu, iğne oyası namaz örtüsü modellerinde kullanabilirsiniz. Çiçekli çok hoş bir örnek. İğne oyalarından en güzel örnekleri paylaşmaya devam ediyoruz. Biraz önceki tariflerden, örneklerden bahsedelim. İğne oyası gül modeli yapılışı çok beğeneceğiniz çıtı pıtı iğne oyası örneklerinden. Yazmalara renk katacak yeni modellerden. İğne oyası papatya yapımı anlatımlı model muhteşem ağır örneklerden. Yazma, havlu, namaz örtüsü , pike gibi birçok yerde kullanabilirsiniz. Sonsuzluk iğne oyası üzerine farklı örneklerin uygulanarak yapıldığı örneklerden. Sizde beğendiğiniz örnekleri yapabilirsiniz. Yapraklı, pırpırlı örnekler deneyebilirsiniz. İğne oyası yazma yapılışı ve diğer kenarların üzerine uygulanmış daha çok oya için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Yazma İğne Oyası Modelleri

Tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda kullanacağımız 3 yapraklı kenarlarında süsüyle çok güzel iğne oyası. İğne oyası yazma yapılışı için arada kullanılan örnekleri sevdiğiniz modellerle değiştirebilirsiniz. İğne oyası çim, kuyumcu kafesi, testere dişi olarak andırılan örnek kullanılmış. Siyah yazma kenarına yapacaksanız eğer oyayı her renkle yapabilirsiniz. Sarı, kırmızı, mor, beyaz çok yakışacaktır. Diğer renk yazmalarda uyumlu renkler seçebilirsiniz. Hatta zıt renkler kullanabilirsiniz. Çok güzel oluyor.

İğne Oyası Yazma Yapılışı 1

İğne Oyası Yazma Yapılışı 2

Oya bittiğinde tıpkı yukarıdaki gibi olacak. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen altta tarifi bulabilirsiniz. Böylece yeni bir model daha öğrenmiş olduk. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler