Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Gül Modeli Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok zarif bir model yapılışı hazırladık. İğne oyası gül modeli yapılışı desenli, tek renk yazmalarda muhteşem duracak. Gül çok güzel. İğne oyası fular modellerinde süsleme olarak da kullanabiliriz. İğne oyası gül yapımı suni ipek iplerle de yapabilirsiniz. Gülleri çeşitli şekillerde uyarlayarak iğne oyası yazma veya iğne oyası havlu modellerinde kullanıyoruz. Etrafımızda gördüğümüz çiçekleri iğne oyalarına çeviriyoruz. Örgü modellerine çeviriyoruz. Rüzgar gülünü iğne oyalarına çeviriyoruz mesela. Güzel bir rüzgar gülü iğne oyası uyarlamasına iğne oyası rüzgar gülü yapılışından ulaşabilirsiniz. Kat kat yaprakları olan güller yapıyoruz. Düğümlerle güller yapıyoruz. Güllü iğne oyası yazma modelleri çok beğenilen bir model. Hatta bu modelden havlu kenarı örmüştük. Havlu kenarını, iğne oyasını güllü modeller yaparak takım çalışmaları yapabilirsiniz. Çeyizlik iğne oyası modellerinde, lif modellerinde takımlar çok güzel duruyor. iğne oyası gül modeli yapılışı için anlatıma geçiyoruz.

İğne Oyası Gül Örneği Nasıl Yapılır?

İğne oyası gül örneği nasıl yapılır birazdan detaylarıyla inceleyeceğiz. Yazmalarımız için havlularımız için yapacağız. İğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte yapabiliriz. İğne oyası gül tespih başlığı olarak aparat üzerine yapılabilir diye düşünüyorum. 3 tane gülü yaparak birlikte tespih başlığı olarak da kullanabiliriz.

İğne Oyası Gül Modeli Yapılışı 1

İğne Oyası Gül Modeli Yapılışı 2

İğne Oyası Gül Modeli Yapılışı

Model bittiğinde tıpkı yukarıdaki gibi duracak. Yazmalarda, kreplerde, şifonlarda, havlularda… Hepsinde kullanabilirsiniz. İğne oyası gül modeli yapılışını izliyoruz. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler