Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Rüzgar Gülü Yapılışı

İğne oyası örneklerinden çok güzel bir model yapılışı daha. İğne oyası rüzgar gülü yapılışı. Videolu anlatımlı harika bir model. İğne oyası ve mekik oyası birleşimi ile de rüzgar gülü yapılışı hazırlamıştık. Mekik oyası rüzgar gülü yapımı ve eklenişinden detaylarına ulaşabilirsiniz. İğne oyalarından o kadar güzel modeller var ki. Çoğunu sizlerle yapılışını paylaşıyoruz. Videolu olarak hazırlıyoruz. Hangisinden bahsedelim bilemiyorum. Hepsi çok güzel. Bir iki modele değinelim. Siz hepsine önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Boncuklu iğne oyaları çok güzel bir model. Yazmalara, namaz örtülerine yapabilirsiniz. Firkete oyası örneği de çok beğenilen bir model. İğne oyası rüzgar gülü yapılışı yepyeni bir örnek ve çok zarif. Hadi yapılışına geçelim.

En Güzel En Yeni İğne Oyası Modelleri

Yazmalarınızda şahane duracak bir model daha. İğne oyası rüzgar gülü yapılışı detayları videoda. Tek renk yazmalarda da, renkli yazmalarda da süper duracak bir oya. İğne oyasından farklı örneklerle de kullanabilirsiniz. Mesela iki zürafa dağ yapılışının arasına bu güzel çiçeği koyabilirsiniz. Ve o şekilde iğne oyası havlu kenarlarında da kullanabilirsiniz. Süper bir model. Yine dağların üzerine yapabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleri ile kullanıldığında da muhteşem bir model.

İğne Oyası Rüzgar Gülü Yapılışı 2

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Harika değil mi. Hemen modeli görür görmez yapmaya başlayacaksınız. Satış yapıyorsanız çok sipariş aldıracak ağır ve gösterişli bir örnek. Hadi hemen iğne oyası rüzgar gülü yapılışı modelinin ayrıntılarını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler