Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Basit İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası yazma modelleri , iğne oyası mutfak havlu modelleri olarak yapacağınız güzel bir örnek. Yapılışını sizlerle videolu olarak paylaşım yapıyoruz. Sizlerin daha kolay anlaması için. İğne oyası modelleri her evde, her çeyizde mutlaka olur. İğne oyasız çeyiz neredeyse yoktur. Bizde bu yüzden iğne oyalarını videolu olarak yayınlıyoruz. İğne oyasının temel taşı iğne oyası zürafa tekniğini yaptıktan  sonra gerisi kolay. Diğer tüm modellerine başında zürafa tekniği geliyor. İlmekleri uzatarak , veya kısaltarak yapıyorsunuz. İğne oyasının en çok beğendiğim modellerinden olan iğne oyası file işi modellerini de incelemenizi öneririm. Her biri o kadar güzel ki. Zürafa ile önce kafesler oluşturuyorsunuz. Daha sonra yapacağınız desene göre kafeslerin içini dolduruyorsunuz.

Şimdi anlatacağımız modeli kullanacağınız yazmaya göre çiçeklerini ayarlayabilirsiniz. Çiçekleri içinde bulunan renklerde yapabilirsiniz. O zaman daha şık olacaktır yazmanız ve oyanız.

Videolu İğne Oyası Modelleri Yapımı

Videodan takip ederek oyayı kolayca yapabilirsiniz. Sizlerde yaptığınız oyaları, örgülerinizi , hobilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bol hobili günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler