Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Beş Yapraklı Çiçek Yapımı

İğne oyası modellerinden 5 yapraklı çok güzel bir çiçek. İğne oyası yazma modellerinde kullanabileceğiniz zarif bir örnek. Bu örnekte kullandığımız yaprağı iğne oyası mum modelinde, iğne oyası meşale modelinde kullanmıştık. Şimdi bu yapraklardan güzel bir çiçek yapıyoruz. Sizde farklı modelleri bu şekilde birleştirerek yeni modelleri üretebilirsiniz. İğne oyasından bugüne kadar birçok modelin yapılışından bahsettik. İğne oyası lale örneği yapılışı kolay ve zarif duran bir örnek. Yazmalarda ve mutfak havlularında çok güzel duracak bir örnek. Pipet oyası nasıl yapılır önceki tariflerden inceleyip yazmalarınıza yapabilirsiniz. İğne oyaları için pipetler, çatal iğneler, kibritler, kulak çöpleri kullanabilirsiniz. Bazı oyalarda bu eşyalar kullanılıyor. Ve çok şık oyalar ortaya çıkıyor. İğne oyası beş yapraklı çiçek yapımında bu tarz eşyalar kullanmadık. Ama farklı oyalarda kullandık. Hemen bu oyanın yapılışını izleyelim.

İğne Oyası Çiçek Yapımı Anlatımlı

İğne oyası beş yapraklı çiçek yapımı için yazmalara veya havlularınıza uygun renkte ipler kullanabilirsiniz. Çok güzel duran bir örnek. Çiçekli iğne oyaları çok kullanıyoruz ve yazmalara çok yakışıyor. İğne oyası örneklerinize aralarına krem renkli ipler kullanarak oyalarınızı daha göz alıcı yapabilirsiniz. Koyu renkleri açmak için de araya krem rengi kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Beş Yapraklı Çiçek Yapımı 1

İğne Oyası Beş Yapraklı Çiçek Yapımı

Oya bittiğinde çok güzel ve zarif görünüyor. Tek renk yazmalarda da kullanabilirsiniz. Desenli yazmalarınızda da. Çok güzel örneğin yapılışını, iğne oyası beş yapraklı çiçek yapımı detaylarını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler