Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, İğne Oyası Lale Örneği Yapılışı

Ben bu modeli daha önce görmemiştim. Laleleri çok severim. Daha çok iğne oyası zürafa tekniği ile yapılan lale modelini biliyordum. O modelde çok güzel ve zarif. Anlatacağımız modeli iğne oyası yazma kenarlarına yapabilirsiniz. Çok yakışacaktır.

Videolu, İğne Oyası Lale Örneği Yapılışı

İğne oyası modelleri arayanlar çeyizlerinde farklı model olsun isteyenler iğne oyası yazma kenarı lale modeli yapılışını yapabilirler. Sizlere hazırladığımız videolarla iğne oyasını öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Zamanla geçişleriniz daha düzgün olacaktır. Eliniz iyice iyi olduktan sonra satış yapabilirsiniz. İğne oyası modellerinden yapıp satış yapan birçok arkadaşımız var. Hobilerini , el emeklerini paraya dönüştürüp ev bütçesine katkıda bulunuyorlar.

Sizlerde el emeklerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Önce çevrenize satarak başlayabilirsiniz. Ben amigurumi oyuncak satışı yapıyorum , örgü bebek battaniyesi modeli satışı yapıyorum. Kokulu taş veya kokulu sabun satışım var. Kadife kutu havluluk, kadife kutu takı kutusu satışım var. İsteyen arkadaşlar sipariş verebilirler. Hepsinin yapılışını mimuu.comda bulabilirsiniz. Ayrıntılı olarak anlattık. Sizlerde yapıp emeklerinizi paraya dönüştürebilirsiniz.

Yaptığınız iğne oyası modellerini bizimle paylaşabilirsiniz. Takıldığınız bir nokta olursa sormaktan çekinmeyin. Mutlu günler.

İğne oyası lale modeli yapılışı video :

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler