Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çatal İğneyle Motifli İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden yine çok güzel bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Çatal iğnelerin ucunu kesip çatal iğne görevine son verip iğne oyası örnekleri için yeni görevine başlatıyoruz. Firketeye çeviriyoruz. Daha sonra çok zarif iğne oyaları yapıyoruz. Çatal iğneyle motifli iğne oyası yapılışı yazmalarda çok şık duracak. Gören herkes size örneğin yapılışını soracak. Nerden aldığınızı soracak. Sizde gururla kendi ellerinizle yaptığınızdan bahsedeceksiniz. Örgü modellerinde kullandığımız firketeler büyük olduğu için onlarla oya yaptığımızda çok büyük olacaktır. Yazmalara yakışmayacaktır. O yüzden bizde çatal iğneyi kesip kendimize oyalarımızda kullanmak için firkete yapıyoruz. Daha sonra en güzel iğne oyası modellerini yapıyoruz.

Firkete iğne oyası örnekleri çeyizler için de çok kullanılan modellerden. İlmekler, zürafalara eşit olduğu için çok güzel, özenle yapılmış, muntazam duruyor. Tabi sadece firkete oyalarımız değil kendi ellerimizle yaptığımız tüm oyalar o şekilde duruyor. İğne oyalarında zürafalar çok önemli. Ne kadar düzgün olursa oyalarımız da o kadar güzel olur. Mor yazmaya iğne oyası modelleri yapılışı paylaşmıştık. Süpürgeyi andıran firkete oyalarından bir model. Her renk yazmanıza keyifle yapabilirsiniz.

Çatal İğneyle İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Çatal iğnenin ağız kısmını kesip kendimize firkete yaptık. Daha sonra o firkete ile aşağıdaki oyayı yaptık. Daha sonra daha farklı oyalarda, daha farklı tasarımlarda kullandık. En güzel oyaları yaptık.

Çatal İğneyle Motifli İğne Oyası Yapılışı

Sıra geldi bu güzel oyanın yapılışını öğrenmeye.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler