Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazma İğne Oyası Örneği Yapımı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Yazmalara çok yakışacak. Sade renk yazma iğne oyaları veya desenli yazmalara yapacağınız zarif iğne oyalarından. Yazma iğne oyası örneği yapımı detaylarını Türkçe videolu olarak detaylarıyla öğreneceğiz. Laleli iğne oyalarından, çiçekli iğne oyalarından diyebiliriz. İki yaprak ortasında 3 çiçek yerleştirilerek yapılmış örneklerden. İğne oyası örneklerinden bu kez ilk paylaştığımız modellere değineceğiz. Tamamlandığında çok güzel duran yazmalara çok yakışan bir örnek var. Doğadan ilham alınarak yapılmış modellerden biri. Videolu zeytin dalı iğne oyası örneği yapılışı. Çok zarif çok hoş. Videolu limon çekirdeği iğne oyası modelleri çok seveceğiniz modellerden biri. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

İğne Oyası Yazma Örneği Nasıl Yapılır?

3 renk 2 renk veya tek renk olarak çalışacağınız bir örnek. Modelde 2 renkle yapılmış hallerini göreceğiz. Yazmaya uygun renklerle veya zıt renklerle oyayı yapabilirsiniz.

Yazma İğne Oyası Örneği Yapımı 3

Yazma İğne Oyası Örneği Yapımı 2

Yazma iğne oyası örneği yapımını tamamladığınızda çok güzel duruyor. Tıpkı yukarıdaki gibi. Son zamanların gözde modelleri arasında düz iğne oyası modelleri yer alıyor. Tek renk yazmalar çok tercih ediliyor. Sizde ister desenli ister sade yazmalara beğendiğiniz örnekleri yapabilirsiniz. İşte sizlere muhteşem bir modelin yapılışı. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler