Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Renkli İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinden çok zarif bir örneğin yapılışını daha hazırladık. İki renkli iğne oyası modelleri olarak yazmalarınıza, havlularınıza yapabilirsiniz. Çok zarif ve çok güzel bir model. İğne oyası modellerini hepimizin kolayca yapabilmesi için videolu olarak paylaşımlar yapıyoruz. İğne oyası zürafa yapımından, iğne oyası tekniklerinden bahsettik. Daha sonra modellerin anlatımlarını göstermeye başladık. Kolay modeller, zor modeller, havlular, namaz örtüleri, yazmaların anlatımlarını paylaştık. Yazmalarınıza aşk merdiveni örneğini yapabilirsiniz. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız videolu iğne oyası aşk merdiveni nasıl yapılır önceki yazılarda bulabilirsiniz. Videolu, iğne oyası lolipop modeli yapılışı da çok güzel bir örnek. Bu modeli de yazmalarınızda kullanabilirsiniz. İki renkli iğne oyası modellerinin tarifine geçelim. Detayları videoda inceleyelim.

En Yeni İğne Oyaları Yazma Kenarı

İki renkli iğne oyası modellerini kullanacağınız yazma ve havlulun renklerine göre belirleyebilirsiniz. Krem rengi ile diğer rengi birleştirerek yapabilirsiniz. Krem rengi yazmalarınızda örneğinizin çok daha gösterişli durmasını sağlayacaktır. Sade renk iğne oyaları, tek renk yazmalarda da çok güzel duruyor. Yazmalara uygun renklerde kombinleyerek de yapabilirsiniz.

İki Renkli İğne Oyası Modelleri

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel bir örnek. İki renkli iğne oyası modellerinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen alttaki videoyu inceleyebilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler