Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, İğne Oyası Lolipop Modeli Yapılışı

İğne oyası lolipop modeli yapıyoruz. İğne oyası yazma modellerine çok yakışan bir örnek. Sizlere iğne oyası modelleri öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için videolu tarifler vermeye çalışıyoruz. Videolardan takip ederek iğne oyası modellerini rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Başta iğne oyası zürafa modeli yapılışı videodan takip ederek onu öğrenmeniz gerekiyor. İğne oyası zürafa tekniğini öğrendikten sonra tüm modelleri rahat bir şekilde yapabilirsiniz. İğne oyası aşk merdiveni yapılışı , iğne oyası havlu kenarı modelleri, iğne oyası salon takımı modelleri hepsini yapabilirsiniz.

Videolu, İğne Oyası Lolipop Modeli Yapılışı

Çeyiz hazırlığında olanlar için de güzel bir model. İğne oyası lolipop modeli. Yazma kenarlarına renk renk lolipoplar yapabilirsiniz. Yazma kenarına güzel ve muntazam bir şekilde zürafa gidiyorsunuz. Sonra üzerine güzel bir modelden iğne oyası yaprak modeli yapıyorsunuz. Sonra işe iğne oyası lolipop yaparak devam ediyorsunuz. Yaptığınız yazmanın içinde bulunan renklere uygun olarak lolipop renklerini kombinleyebilirsiniz.

İğne Oyası Lolipop Modeli Nasıl Yapılır?

Çeyizleriniz için , sevdiklerinize hediye vermek için, kendiniz için yapacağınız çok şık bir model. Yapılışını aşağıda videoda bulabilirsiniz.  Lolipop modellerini tekli, ikili, üçlü yapabilirsiniz . Teknik olarak lolipopun yapılışı aynı. Mutlu günler dilerim arkadaşlar.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler