Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Papatya Havlu Kenarı Yapılışı

İğne oyası modellerine çok seveceğimiz havlu kenarı modellerinden bir tarif hazırladık. İğne oyası havlu kenarı modellerini çeyizlik olarak yapıyoruz. Papatya iğne oyasını da mutlaka çeyizlerinize yapın. İğne oyası papatya havlu kenarı, iğne oyası papatya yazma modeli, papatyalı iğne oyası tespih modelleri ile çok güzel takımlar yapabilirsiniz. Lif modellerinde takım yapmayı seviyoruz. Aynı şekilde yazma, havlu, tespih, fuları aynı örnekle takım yapabilirsiniz. Aynı zamanda papatyalı lif modelleri ekleyerek tam takıma çevirebilirsiniz.

Ağır iğne oyası havlu kenarı beyaz, sarı ve yeşil iplerle yaptığımız örneklerden. Yine papatyaları farklı renklerde de farklı çiçeklere de uyarlayarak yapabilirsiniz. Ağır iğne oyası havlu kenarı yapılışı çiçekli modelleri çok tercih ediyoruz. Güllü oyalar, papatyalı, çiçekli, ağır yapraklar kullanarak yaparak oyalarımızı tamamlıyoruz. Çeyiz kıskandıran iğne oyası havlu kenarlarının nasıl yapıldığını öğrenmeye geçiyoruz.

Papatyalı İğne Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

Papatyalar kırları renklendiren en güzel çiçeklerden biri. Papatyayı elimize aldığımız zaman ilk yaptığımız seviyor sevmiyor yaparız. Doğada gördüğümüz çiçekler bize ilham verir örgülerimize, hobilerimize yansıtırız. İğne oyalarına yansıtırız. Bugün doğadan ilham alarak yaptığımız iğne oyası papatya havlu kenarı yapılışının duruşuna bakalım.

İğne Oyası Papatya Havlu Kenarı Yapılışı

İğne Oyası Papatya Havlu Kenarı Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçiyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler