Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ağır İğne Oyası Havlu Kenarı

İğne oyası modellerinden havlu kenarlarına, iğne oyası pike modelleri olarak yapacağımız muhteşem bir modelin anlatımını hazırladık. Ağır iğne oyası havlu kenarı. Adım adım nasıl yapıldığını öğrenecek ister havlu kenarı istersek de pike olarak yapabileceğiz. Bohçalarda, çeyizlik iğne oyaları gözleri kamaştıracak. İğne oyası havlu kenarı modelleri yazmalardan sonra çok yaptığımız örneklerden. Çok fazla yapmıyoruz. Ama mutlaka her çeyizde mutlaka iğne oyası havlu kenarları oluyor. En güzel modelleri bulup araştırıyor sonra kızlarımızın, oğullarımızın çeyizlerine yapıyoruz.

Daha önce de o kadar çok havlu kenarından bahsettik ki maalesef burada hepsinden bahsedemiyoruz. Ama birkaç tane havlu kenarlarından bahsedelim. İğne oyaları havlu kenarı yapılışı muhteşem bir model. Eğer çeyizlere yeni modeller arıyorsanız bu modeli mutlaka incelemelisiniz. Bir diğer model ise iğne oyası pike takımı yapılışı. Havlu kenarlarına da uyarlanacak zarif iğne oyalarından. Çeyizlik iğne oyası havlu kenarları için videoya geçelim güllü iğne oyalarının yapılışını öğrenelim.

Ağır Güllü İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Muhteşem bir model. İğne oyası dağlarla birlikte yaptığımız iğne oyası yaprak modelleriyle tamamladığımız harika bir gül çalışması. Gülü tek başına iğne oyası kolye modelleri olarak kullanabilirsiniz. Kolye ucu olarak yada broş olarak harika durur. Gülleri daha küçük yaparak iğne oyası yazma modellerinde veya iğne oyası küpe yapımında kullanabilirsiniz.

Ağır İğne Oyası Havlu Kenarı 2

Ağır İğne Oyası Havlu Kenarı

Ağır İğne Oyası Havlu Kenarı 1

Muhteşem görünüyor değil mi. O halde videoya geçelim ve ağır iğne oyası havlu kenarı yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Ağır İğne Oyası Havlu Kenarı”
  1. Firdes demir dedi ki:

    Çok teşekkürler

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Firdes Hanım. Bu güzel modelleri bizlerle paylaştığınız için biz teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler