Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları

Hepimizin çok hoşuna gideceği bir galeri hazırladık. İğne oyası havlu modellerinden oluşan bir galeri. Çeyiz kıskandıran iğne oyası havlu kenarlarından sadece bir kesit. Çeyizlik iğne oyası havlu kenarlarını çok seveceksiniz. İsterseniz iğne oyası namaz örtülerine de uygulayabilirsiniz. İğne oyasında namaz örtüsünde gördüğümüz modelleri havlulara, havlularda gördüğümüz modelleri namaz örtülerine uyarlayabiliriz. Bu şekilde yapılan birçok örnek var. İğne oyası havlu kenarı modelleri vazgeçemediğimiz severek yaptığımız örneklerden. Gerek kendimiz için gerek çeyizler için gerekse satış yapmak için en güzel iğne oyası modellerini yapıyoruz. Burada modellerden oluşan galeri hazırladık. Tarifleri yok. Önceki yazılarımızdan modellere ulaşabilirsiniz. Yine örnek incelemesi yapmak isterseniz +100 iğne oyası havlu kenarı modelleri paylaşımlarımız olmuştu. İnceleyebilir beğendiğiniz örnekleri yazmalarına yapabilirsiniz. Çeyizlik iğne oyası havlu kenarlarını inceleyemeye geçiyoruz. Harika örnekler var. Kaçırmayın.

Güzel İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri

Galeride 60 tan fazla çeyizlik iğne oyası havlu kenarları örneği var. Yazın gelmesiyle birlikte çeyiz hazırlıkları hızlanıyor. Düğünler başlıyor. Hoş pandemi yüzünden covit 19 yüzünden 2 senedir kimse içine sinerek düğününü yapamıyor. Acaba korona olurmuyum, sevdiklerime korona virüs bulaştırır mıyım diye. Öyle olsa bile düğünler hiç bitmiyor. Ertelense de erinde geçinde yapılıyor. Bu süreçte mümkün olduğunca eğer imkan varsa açık havaları düğün salonu olarak tercih etmeli.

Evet asıl konumuza gelelim. İğne oyası örneklerinden oluşan çok hoş mutlaka incelemeniz gereken en güzel modellerin bir arada olduğu galeri hazırladık. Kelebekler, çiçekler, nazar boncukları gibi sayamadığımız çok model var. Havlularda bulunan örnekleri dilediğinizde iğne oyası namazlık modelleri olarak da şifonlar, krepler üzerine uygulayabilirsiniz.

Şuan hazırsanız netten sizler için derlediğimiz iğne oyası havlu modellerine göz atma zamanı geldi.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarları”
  1. Elif dag dedi ki:

    Merhaba paylaşımınız beğendim örnekleri sayfamda alıntı olarak paylasabilirmiyim lütfen cvb verirmisiniz bekliyorum teşekkürler

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Modeller bize ait değil, netten derledik, yapan arkadaşlardan izin almıştık. Onlar tarafından sıkıntı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler