Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Dağ Yapımı Örnekleri

İğne oyası dağ yapımı örneklerinden pırpırlarla yapılmış güzel bir örnek var sırada. İğne oyası dağ modellerini havlularda ve namaz örtülerinde çok kullanıyoruz. Bazen yanına iğne oyası çiçek motifleri veya iğne oyasının diğer örneklerinden ekliyoruz. İğne oyası dağ yapımı örnekleri çok güzel duran ve pırpırlı çiçekli iğne oyaları ile tamamlayabilirsiniz. Yeni dağ yapımına geçmeden önce daha önce yaptığımız birkaç dağlı modele değinelim. İğne oyası artırma dağ yapılışı çok zarif çok şık duran bir örnek. Yine havlu ve iğne oyası namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası maydanoz dağ yapımı çok beğendiğim örneklerden. Tek başına kullanıldığında da çok güzel duracak bir örnek. İğne oyası çiçekli dağ yapılışı isminde de anlaşılacağı gibi çiçekli bir dağ. Daha fazla dağlı veya birçok farklı şekilde yapılmış yeni iğne oyalarının yapılışına ulaşabilirsiniz. İğne oyası dağ yapımı örnekleri için yeni modelin tarifine geçelim.

İğne Oyaları Dağ Yapımı

İğne oyası havularda çok güzel duracak bir örnek. İsterseniz iğne oyası namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz. Pırpır ve zürafalarla yapılmış bir oya. İğne oyası dağ yapımı örnekleri detayları yine videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Videodan takip ederek oyamızı yapabilir havlularda, pikelerde, namaz örtülerinde kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Dağ Yapımı Örnekleri 1

İğne Oyası Dağ Yapımı Örnekleri

Model çok güzel. İç kısımda bulunan pırpırları havlu veya namaz örtüsü içinde bulunan renklerde, diğer kısımları ise yine uyumlu renklerle yapabilirsiniz. İğne oyası dağ yapımı örneklerinden bu güzel modelin hemen yapılışına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler