Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yemeni İğne Oyaları

İğne oyasında ananas modeli. Yemeni iğne oyaları olarak yapabilirsiniz. İğne oyası mutfak havlu modellerine de yapabilirsiniz. Çok güzel ve çok zarif bir örnek. İğne oyası modellerinin yapılışını her zaman olduğu gibi videolu olarak hazırladık. Videodan takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. İğne oyası teknikleri nelerdir daha önce bahsetmiştik. İlk defa iğne oyası örnekleri yapacaksanız önce teknikleri anlatan videoyu inceleyebilirsiniz. Ve daha sonra iğne oyası modellerinden birçok örneğimiz var. O modellerden beğendiklerinizi kolaydan zora doğru yapabilirsiniz. Kolay modelleri önce yaparsanız ilk defa başladıysanız daha iyi olacaktır. Sonrasında ilerlettikçe zor modellere geçebilirsiniz. Mavi iğne oyası modeli olarak yaptığımız örneğin modeli de çok güzel. Belki biraz düğümleri aynı düşürmekte zorlanabilirsiniz ama çok güzel bir model. Severek yapacağınız bir örnek. Şimdi yemeni iğne oyalarında kullandığımız örneğin tarifine geçelim.

Ayşe’nin İğne Oyaları

Yemeni iğne oyaları, küçük havlu kenarı iğne oyaları olarak yapabileceğimiz çok güzel bir model. Model için önce zürafaları yapıyoruz. Daha sonra çim tekniğini yapıyoruz. Sonra üzerine istediğimiz modeli kuruyoruz. Burada bugün ananas modelini kullanacağız. Nara da benziyor biraz.

Yemeni İğne Oyaları 1

Yazmalarınıza, havlularınızı, kumaşlarınıza uygun renklerde iplerle oyalarınızı yapabilirsiniz. Yapraklı ananas modelini dağlarla birlikte de kullanabilirsiniz. Model bittiğinde aşağıdaki gibi görünecek.

Yemeni İğne Oyaları

Yemeni İğne Oyaları 2

Model çok zarif duruyor. Yazmalarda çok güzel duracak. Şimdi ayrıntılı bir şekilde yapılışına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler