Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yeşil Yaprak Yapımı

İğne oyası havlu modellerinde ve iğne oyası namaz örtüsü modellerinde çok kullanılan iğne oyası dal yapımı ve iğne oyası yaprak yapımı hazırladık. İğne oyası dal yapımını öğrendikten sonra beğendiğiniz çiçek motifleriyle havluyu veya namaz örtüsünü tamamlayabilirsiniz. Burada sadece dalın nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Önceki içeriklerimizde iğne oyası dağ nasıl yapılır, çiçek motifleri nasıl yapılır birçok modeli inceleyebilirsiniz. Beğendiklerinizi havlularınıza yada namaz örtülerinize ekleyebilirsiniz.

Havlu kenarı iğne oyaları yapılışında çok hoş bir çiçek yapmıştık. Az sonra anlatacağımız yapraklarda çiçeği kullanabilirsiniz. Çeyizlik iğne oyası havlu modelinde iki dağ arasında hem yaprakları hem de boncuk sarmayı kullanmıştık. Yine az sonra yapacağımız yaprakta da boncuk sarmaları kullanabilirsiniz. İğne oyası çiçek yapımı videolu anlatımlı çok hoş bir model hazırlamıştık. Oradaki çiçeği yapraklarda, dallı modellerde kullanabilirsiniz. Bu kadar öneriden sonra sıra geldi iğne oyası yeşil yaprak yapımını öğrenmeye.

İğne Oyası Yeşil Yaprak Nasıl Yapılır?

İğne oyası örneklerinde birçok çiçek modeliyle birlikte kullanacağınız iğne oyası yeşil yaprak yapımı hazırladık. Havlu kenarlarında ve namaz örtüsü modellerinde kullanacağımız yeşil yaprak hazırladık. Beğendiğimiz iğne oyası dağ çeşitleri ve iğne oyası çiçek motifleriyle birlikte kullanabiliriz.

İğne Oyası Yeşil Yaprak Yapımı

Videodan öğreneceğimiz dal yukarıdaki gibi. Yine benzer şekilde çiçek ve dağ motifiyle örneği tamamlayabiliriz. Gelelim şimdi videodan modelin yapılışını öğrenmeye. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler