Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli İğne Oyası Modeli

İğne oyası yazma ve iğne oyası havlu modelleri için uygun çiçekli iğne oyası modeli videolu anlatımı hazırladık. Çok güzel bir model. Ve son zamanlarda çok popüler. Yeni çıkan iğne oyası modellerini yapmak istiyorsanız yazma veya havlularınıza bu model sizlere göre. İlk defa iğne oyası örnekleri yapacaklar bu modelde zorlanabilir. Özellikle çiçek kısmında fıstıkları ayarlarken. İğne oyası modellerinde her gün yeni bir model çıkıyor. Ve çıta yükseliyor. Çok güzel örnekler, modeller üretiyor hanımlar. İlk defa bu güzel oyayı yapacak hanımlar önce örnek bezinde çalışabilirler. Modeli iyice kavradıktan ve geçişler düzgün olduktan sonra örneği uygulamak istediğiniz alana, kumaşa geçerek oyayı yapabilirsiniz. İğne oyasının yapılışını, tekniklerini sizlere videolu ve resimli olarak anlatmıştık. Sizler tarafından videomuz çok beğenildi. İğne oyası tekniklerinden bir kaçını videoda anlatmıştık. Ve bu teknikleri kavradıktan sonra tüm iğne oyalarını yapabilirsiniz. İğne oyası motif örnekleri, tek renk oyalar ve hepsi.

Çiçekli İğne Oyası Modeli

Çiçekli İğne Oyası Örnekleri

İğne oyası yaprak, fıstıklarla çok güzel bir çiçek. Havlu kenarlarında ve yazmalarda çok güzel duracak zarif bir oya. Çiçekli iğne oyası modeli son zamanların gözde modellerinden. Üst kısımda oyamızın nasıl durduğunu gördük. Mor ve sarının uyumunu her zaman çok sevmişimdir. Sizde renklerinizi yazma veya havlularınıza göre seçebilirsiniz. Bu güzel oyanın tarifine birazdan geçeceğiz.

Çiçekli İğne Oyası Modeli 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Çiçeğin yapraklarını uzatabilirsiniz. Sarı renkle yapılmış fıstıkları kısa tutup çiçeği biraz daha küçük yapabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler