Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hürrem Gözü İğne Oyası

İğne oyası modellerinden yazmalarda kullanacağımız şahane bir oya yapılışı hazırladık. Hürrem boncuklarla yapılmış hürrem gözü iğne oyası. Yazmalarınızda çok güzel duracak. İğne oyası çiçek motifleriyle yapılmış modellerden. Bu yüzden iğne oyası havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. Çeyizlik iğne oyası havlu örneği olarak yapabiliriz. İğne oyası dağlarla birlikte havlularda kullanabiliriz. O zaman havlularda çok güzel durur. İki dağ arasına çiçeği ekleyebiliriz. Her renk yazmaya, havluya her renk oyayla muhteşem duracak modellerden. Çeşit çeşit boncuklarla oyalar yapıyoruz. Kum boncuklu iğne oyası modelleri, çeşitli pullar, tahta boncuklar, arpa boncuklar, boru boncukları oya yapımında kullanıyoruz. Bugün oyamızı yuvarlak boncuk kullanarak yapıyoruz. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda gönül rahatlığı ile oyayı yapabilirsiniz. Hürrem gözü iğne oyası düğüm, pırpır ve yapraklarla yapılmış yarım motiflerden. İsterseniz yaprakları iptal edebilir boncuğun diğer kısmına devam ederek çiçeği tam motif olarak yapabilirsiniz. Yine oyaları yaparken çeşitli aparatlar kullanıyoruz. Kulak çubukları, kürdanlar, dondurma çubukları, çatallar gibi. Çatalla boncuklu iğne oyası nasıl yapılır birçok değişik örnek paylaştık. Yine kürdanla yaptığımız, pipetle yaptığımız oyalar var. Hepsine önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz.

Hürrem Gözü İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası başörtü modellerinde çok zarif duracak modellerden. Yazmalarda, namaz örtülerinde, havlularda kullanabilirsiniz. Namaz örtüsü ve havlularda dağlarla birlikte yazmalarda ise tek başına kullanabilirsiniz.

Hürrem Gözü İğne Oyası

Hürrem Gözü İğne Oyası 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer oyayı beğendiyseniz ve hemen yapmak istiyorsanız detaylar hemen altta bulunuyor. Hürrem gözü iğne oyası nasıl yapılır izliyoruz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler