Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çatalla Boncuklu İğne Oyası Nasıl Yapılır ?

Değişik iğne oyası modelleri arayanlar için boncuklu iğne oyası modelleri videosu hazırladık. İğne oyası yazma modellerinde kullanacağınız çok güzel bir model. Hem boncuk takıyoruz. Hemde püsküllü iğne oyası modeli yapıyoruz. Püsküllü iğne oyası nasıl yapılır daha önce göstermiştik. Boncukları sadece iğne oyasında değil tığ oyası modellerinde de kullanabilirsiniz. En güzel örneklerinden biri şiş ile boncuk oyası nasıl yapılır modeli. Tığ oyası ile yapılıyor, şiş kullanılıyor ve boncuk ile süsleniyor. Bende karar verdim en kısa zamanda iğne oyası öğrenmek istiyorum. Yayınladığımız videoları takip ederek birçok modeli öğrenir yapabilirim. Güzel modelleri gördükçe çok beğeniyorum. Ve her modelden kendime yapmak istiyorum.

 

Kolay Boncuklu İğne Oyaları

Boncuk, püskül , iğne oyası pırpır hepsi bir arada güzel bir oya. Yapılışı videoda ayrıntılı bir şeklide verildi. Yeni iğne oyası modellerini öğrenmek isteyenler videoyu takip ederek kolayca yapabilirler. Bu güzel oyayı yazmalarınız için iğne oyası küçük havlu kenarı modelleri için yapabilirsiniz. Boncuk ve püskül kısmını iğne oyası tespih modelleri süslemede de kullanabilirsiniz. Çok şık durur diye düşünüyorum.

Sizde yaptığınız iğne oyası modellerini bizimle anlatımlı olarak paylaşabilirsiniz. Şimdi yepyeni modelimizin nasıl yapıldığını videolu olarak görelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler