Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Şiş ile Boncuk Oyası Nasıl Yapılır?

Şiş ile boncuk oyası arayanlar için güzel bir video hazırladık. Hem şiş kullanıyoruz hem tığ. Boncukları unutmamak lazım tabi. Yeni boncuklu tülbent oyalarını videolu olarak hazırladık sizler için. Yapan arkadaşımızın ellerine sağlık. Çok güzel bir çalışma olmuş. Çeyiz hazırlığında olanlar , satış yapanlar bu örneği kaçırmasınlar. Tığ oyalarını öğrenmek isteyenler için tıpkı iğne oyası modellerinde olduğu gibi tığ oyalarında da videolu anlatımlara yer veriyoruz. Kolay tığ oyası modelleri yapılışı ile başlayabilir daha sonra ilerleterek örgünüzü zor modellere geçebilirsiniz. Yazma kenarı kıvırma yaptıktan sonra oyalarınızı gönül rahatlığı ile örebilirsiniz.

Boncuklu Tığ Oyası Nasıl Yapılır?

Videoda sizler için çok güzel boncuklu tığ oyası hazırladık. Yazmalarınıza uygun iplerle çok güzel oyalar yapabilirsiniz. Renk renk boncuklar kullanabilirsiniz. Oyanın yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Videoda gösterdiğimiz tığ oyası şiş kullanılarak yapıldığı için tıpkı firkete oyası modelleri gibi duruyor. Arada uzattığımız ilmekleri dilerseniz daha kalın şişler kullanarak yapabilirsiniz.

Sizlerde ister videolu, ister resimli , ister anlatımlı olarak yaptığınız modellerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tığ oyası, iğne oyası, örgü modelleri ve hobi üzerine her şeyi paylaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler