Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Kalem Oya Modelleri

İnci ve kalem. İkisini kullanarak çok zarif bir oya yapıyoruz. Boncuklu kalem oya modellerini yazmalarınız için yapabilirsiniz. Tek renk yazma oyası arayanlar için zarif ve kolay. Kalem oyası modelleri ile ilgili farklı birçok örnek anlatımında bulunduk. Kiminde inci kullandık, kiminde boncuk, kimi pullu kimi sade. Kalem oyası yapımı sade bir model mesela. İlmekleri toplayarak ördüğümüz bir örnek. Kalemle fıstık oyası yapılışı sıkça farklı modellerde de kullandığımız fıstıklı oya modellerinden. Bu güzel oyalar arasına bir yeni daha örnek ekliyoruz. İncili çok zarif bir oya. Bu güzel oyanın yazmada nasıl durduğunu görmüş hatta örmüş de olabilirsiniz. Bilmeyenler için yapılışını yayınlamak istedik. Kalem oyası nasıl yapılır izleyerek öğrenelim.

İncili Kalem Oyası Nasıl Yapılır?

Çok güzel bir oyanın tarifini daha sizlere videolu olarak hazırladık. Çok zarif bir oya. Çeyizlik oya modelleri olarak yapabilirsiniz. Bu oyayı örüp satan birçok kişi gördüm. Sizde eğer satış yapıyorsanız bu örneği kullanabilirsiniz. Yazmalarınıza uygun renk iplerle örebilirsiniz. İncilerin renkli olanları da mevcut. Dilerseniz kullanabilirsiniz. Veya renkli tahta boncuklarla da yapabilirsiniz.

Boncuklu Kalem Oya Modelleri

Ütüsünü de güzel yaptığınızda bu oya çok şık duruyor. Oyamızın farklı iki renkte duruşunu gördük. Şimdi de nasıl yapıldığını görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler