Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tülbent Oyaları Tığ Oyası

Tığ oyası modellerinden muhteşem bir model daha. Tek renk yazmalarda desenli yazmalarda çok şık duracak gösterişli tığ oyası modellerinden. Videoda tülbent oyaları tığ oyasının krem rengi yazmaya uyarlanmış halini göreceğiz. Daha sonra dilediğimiz yazmamıza modeli uygulamaya başlayacağız. Çiçekli tığ oyası modellerini seviyorsanız mutlaka örülecekler listesine eklemeniz gereken oyalardan. Çeyizlik tığ oyası modelleri olarak yaptığınızda göz kamaştıracak, çeyiz kıskandıracak oyalardan. Tığ oyası örneklerinde çiçekleri kullanmayı çok seviyoruz. Mesela mor menekşe tığ oyası çok seveceğiniz oyalardan. Hatta örgü menekşe motifini farklı süslemelerde de kullanabilirsiniz. Çarkıfelek tığ oyası yapılışı ise modası hiç geçmeyecek modellerden. Zarif tığ oyası modellerinde kullandığımız çiçek örneklerini, püskül örneklerini birçok süslemede de kullanabiliriz. Kendimize diktiğimiz yazlık elbise modellerinde, pareo modellerinde kenar oyası modelleri olarak kullanabiliriz. En yeni tığ oyası modellerinden göz kamaştıracak örneğin anlatımına geçiyoruz.

Tığ Oyası Yazma Örneği Yapılışı

Krem rengi yazmaya mor ve sarı renkler kullanılarak yapılmış çok hoş bir oya anlatımı hazırladık. Krem rengi veya siyah yazmalara her rengi uyarlayabilirsiniz. Her renkle çok güzel duracaktır. Yeşil yazmaya, mor yazmaya, kırmızı yazmaya birbiri ile uyumlu renkleri kullanabilirsiniz. Bazen zıt renkleri kullandığınızda da çok güzel oyalar ortaya çıkacaktır.

Tülbent Oyaları Tığ Oyası

Oyanın güzelliğine bakar mısınız. Muhteşem değil mi. Hadi birlikte tülbent oyaları tığ oyasında kullanılan muhteşem örneğin anlatımını izleyelim. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler