Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çarkıfelek Tığ Oyası Yapılışı

Tığ oyası modellerinden güzel bir örnek anlatımı hazırladık. Çarkıfelek tığ oyası yapılışı. Tek renk yazmalara, desenli yazmalara çok yakışacak. Yazmalarınızda enli modelleri kullanmayı seviyorsanız bu modeli kaçırmayın. Gösterişli tığ oyalarından. Hatta modeli tığ oyası havlu kenarı olarak da yapabilirsiniz. Tığ oyası anlatımlı yapılışı mavi, bordo tonları kullanılarak yapılmış. Model çok güzel, zarif olduğu için her renkle yapmayı düşünebilirsiniz. Çeyizlik olarak hemen yapılacak modellerden. Tığ oyası anlatımlı model hiç düşünülmeden çeyizlik tığ oyası modelleri şeklinde yapılabilir. Çiçekli tığ oyası örnekleri tığ oyası dağlarla da birlikte kullanabilirsiniz. O şekilde havlularda çok güzel durur. Az sonra paylaşacağımız çarkıfelek tığ oyası yapılışını çok beğeneceksiniz. Oya ve dantel dünyası kanalından muhteşem bir oya daha. Hemen anlatıma geçiyoruz.

Çarkıfelek Tığ Oyası Nasıl Örülür?

Oyaya başlarken önce çarkıfelek çiçeğini yapıyoruz. Daha sonra yeşil renkli iple yapraklar yaparak yazmaya ekliyoruz. Ve ortaya muhteşem bir model çıkıyor. Çarkıfelek tığ oyası yapılışı beğeneceğiniz gösterişli örneklerden. Tek renk yazma, havlu, desenli yazmalarda kullanabilirsiniz. Yine tığ oyası çiçek yapımını farklı tığ oyalarıyla birleştirerek de kullanabilirsiniz.

Çarkıfelek Tığ Oyası Yapılışı

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çiçeğiyle, yaprağıyla şahane bir model. Soft renklerle, canlı renklerle… Hangi renkle yapılırsa yapılsın güzelliğinden bir şey kaybetmeyecek bir örnek. Sıra geldi çarkıfelek tığ oyası yapılışının videosunu izlemeye.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler