Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kum Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı

Tığ oyası modellerinden harika bir örnek tarifi hazırladık. Yazmalarda severek yapacağımız modellerden bir tanesi. Kum boncukları hobi çalışmalarında birçok yerde kullanıyoruz. En çok takı modelleri yapımında kullanıyoruz. İğne oyalarında, mekik oyalarında, tığ oyalarında, çeşitli süslemelerde kullanıyoruz. Bugün kum boncuklu tığ oyası yapılışında kullanacağız. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda zarif duracak örneklerden. Kum boncuklarla yapılmış broşlar, işlemeler, oyalar gibi birçok örneğin yapılışına önceki tariflerden ulaşabilirsiniz. Kum boncuklu tığ oyaları yapılışından desenli, düz, tek renk birçok model yapılışı var. Yazmalar için çok tercih edilen örneklerden. Namaz örtülerinde de boncuklar, boncuklu örnekler tercih edilen modeller arasında. Güzel bir modelin yapılışına kum boncuklu namaz örtüsü modellerinden ulaşabilirsiniz. Değişik boncuklu oya modelleri de var. Arpa boncuklar, tahta boncuklar, boru boncuklar, pullar – yıldız pullar gibi çeşitli boncuklar da kullanılıyor. Şimdi kum boncukla ördüğümüz kum boncuk tığ oyası modelleri anlatımına geçelim.

Tığ Oyası Örnekleri Anlatımlı

Boncuk oyalarından kolay, gösterişli örneğin tarifiyle devam ediyoruz. Yazmalarınız için severek yapacağınız örneklerden. Model çok güzel . Dikiş dikenler kendilerine yazlık kıyafet diktiklerinde kenarlarını tığlamak, süslemek için kullanabilirler. Küçük mutfak havlu kenarlarında da kullanılabilir.

Her renk boncukla, her renk yazmaya, her renk iple örülecek örneklerden. Kum boncuklu tığ oyası yapılışının son haline yani bitmiş haline göz atalım.

Kum Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı

Kum Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı 1

Çok hoş duruyor. Siyah yazmalara, beyaz yazmalara renk renk boncuklar kullanılarak da yapılabilir. Şimdi oyamızın nasıl örüldüğünü izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler