Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Zincir Oyası Nasıl Yapılır?

Tığ oyası modellerinden çok hoş bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Zincir oyası nasıl yapılır? İki renkli oya modelleri olarak hazırladığımız modellerden. Tabi bu oyayı tek renk olarak da çalışabilirsiniz. Kolay tığ oyalarından, zarif tığ oyalarından ve gösterişli tığ oyalarından. Tığ oyası örneklerini tek renk yazmalarınıza da desenli yazmalarınıza da uygulayabilirsiniz. Eminim her iki çeşit yazmaya da çok yakışacak. Zincir kısmını gevşek iri iri örüyoruz. Bu kısmı farklı bir oya ile yazmaya ekliyoruz. Böylece zincir oyası modelleri oluşuyor. Zincirli oya modellerine geçmeden önce farklı tığ oyası modellerinin anlatımından bahsedelim. Mesela iğne oyası gibi duran tığ pipet oyası çok zarif örneklerden. Tıpkı iğne oyaları gibi duruyor. Tığ oyası maydanoz modeli yapılışı yine çok beğeneceğiniz harika bir örnek. Yine sıralı oya modellerinden. Gelin şimdi zincir oyası nasıl yapılır öğrenmeye geçelim.

Zincir Oyası Yapımı

Çok hoş çok zarif bir modelin yapılışını videolu anlatımlı olarak hazırladık. Sade renk ve desenli yazmalara yapabiliriz. Tığ oyası modellerinden kolay ve gösterişli modellerin yapılışını arıyorsanız, yeni örgü örmeye başladıysanız zincir oyasına da bir göz atın derim.

Zincir Oyası Nasıl Yapılır?

Zincir Oyası Nasıl Yapılır? 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Adım adım yapılışını öğreneceğiz. Çeyizlere, günlük kullanmaya veya hediyelik fikirler yada satış için en güzel tığ oyası modellerini öreceğiz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler