Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fıstıklı Oya Modelleri Yapılışı

Tığ oyası modellerinden ağır bir örnek yapılışı hazırladık. Tığ oyası fıstıklı modeller çok güzel duruyor. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda veya farklı bir kumaş kenarında oya olarak kullanabilirsiniz. Fıstıklı oya modelleri yapılışı yoncayı andıran ağır bir örnek. Fıstıklı oya örnekleri ilk paylaştığımız andan itibaren çok sevildi. İlk paylaştığımız model fıstıklı tığ oyası yapılışı idi. Birazdan paylaşacağımız modelin sadece 3 yapraklı kısmı temeli diyebiliriz. Fıstıklı tığ oyası menekşe yapımı çok beğendiğim örneklerden. Yazmalarınıza, havlularınıza, çeşitli kumaş kenarlarına yapabilirsiniz. Köprülü fıstıklı tığ oyası yapılışı çok beğeneceğiniz zarif örneklerden. Fıstıklı oya modelleri yapılışı trend olan örneklerden. Modası hiç geçmeyecek tığ oyası örneklerinden. En güzel fıstık oyaları sizler için yapılışını hazırladık. Gelin birlikte izleyelim.

Fıstıklı Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Tığ oyası örneklerinden ağır şahane bir örnek. Çeyizlik oya modelleri olarak yapabilirsiniz. Satış yapıyorsanız fıstıklı oyayı kaçırmayın. Çeyizler için sizlere çok sipariş aldıracak bir örnek. Düz, desenli yazmalarda çok güzel durur. Hatta küçük mutfak havlularında da harika durur. Yemeniden yazlık tunikler, yazlık elbiseler dikebilirsiniz. Şile bezinden, ince yazlık kumaşlardan elbiseler, tunikler dikebilir kenarına yazma oyaları yapabilirsiniz.

Fıstıklı Oya Modelleri Yapılışı

Fıstıklı oya modelleri yapılışı bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Çok güzel duruyor değil mi. Detaylı anlatımı videoda anlatılmakta. Videodan takip ederek keyifle örebilirsiniz. Yeni tığ oyası örmeye başladıysanız biraz ilerlediğinizde bu modeli de örebilirsiniz. Düğme gibi çok güzel duruyor. Şimdi anlatımını tüm detayları ile videodan izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler