Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kurdele ile Püsküllü Tığ Oyası Yapılışı

Tığ oyası modellerinden yepyeni bir örnek. Kurdele ile yaptığımız bir oya. Kurdeleleri tığ oyası örneklerinde, iğne oyası modellerinde ve çeşitli süslemelerde kullanıyoruz. İğne oyası ile yaptığımız örneklere değinecek olursak kurdaleli iğne oyası modelleri karanfili andıran çok güzel bir örnek. Kurdele oyası muska yapılışı çok yapılan örneklerden. İğne oyası kurdele fiyonk modeli yapılışı ise yazmalarda çok şık duran bir örnek. Kurdele ile püsküllü tığ oyası yapılışı ise çok beğeneceğiniz modellerden. Kurdele ile yaptığımız püskülleri farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Tespih süslemede kullanabilirsiniz. Bu örneği iğne oyası ile de deneyebilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Püsküllerin boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Tercih tamamen sizin. Gelelim şimdi yeni modelin yapılışına.

Yeni Kurdele Oyaları

Güzel kurdele oyalarından harika bir modelin yapılışını hazırladık. Kurdele ile püsküllü tığ oyası yapılışı. Çok beğeneceksiniz. Yeni bir model ve çok gösterişli. Püskülleri kısa da tutabilirsiniz. Kurdeleyi sökerek püskülleri yapıyoruz. Ve daha sonra yazmaya veya istediğimiz kumaşa ekliyoruz. Havlu kenarı olarak da yapabilirsiniz. Ara kısımları farklı örnekler yapıp köşelere püskülleri yapabilirsiniz. El yapımı küpe modellerinde, takı modellerinde, fular süslemelerinde de kullanabilirsiniz.

Kurdele ile Püsküllü Tığ Oyası Yapılışı

Oyamız bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Önce püskülleri yapıyoruz. Daha sonra yazmaya ekliyoruz. Dilerseniz farklı alanlarda, çeşitli süslemelerde de kullanabilirsiniz. Kurdele ile püsküllü tığ oyası yapılışı nasıl oluyormuş detayları izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler