Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kadife Boncuklu Tığ Oya Modeli

Tığ oyası modellerinde boncukları çok kullanıyoruz. Pulları çok kullanıyoruz. Boru boncuklar, tahta boncuklar gibi birçok çeşit var. Bugünde kadife boncuklu tığ oya modeli yapacağız. Siz yine isterseniz farklı boncukları da kullanabilirsiniz. Yeni boncuklu tığ oyası yapılışı kolay bir model. Boncuk ile çok güzel durmuş. Her renk yazmanıza uygun boncuklarla yapabilirsiniz. Tığ oyaları sadece yazma kenarlarında değil farklı kumaşların kenarında oya olarak da kullanıyoruz. Yemeniden elbise yaptığımızda kenarına oya olarak yapabiliriz. Örgü takı modellerinde kullanabilirsiniz. İncili tığ oya örnekleri olarak da yapabilirsiniz. Büyük boy incileri kullanabilirsiniz. Kadife boncuklu tığ oya modeli çok güzel ve değişik boncuklarla deneyebileceğiniz örebileceğiniz bir model.

Kadife Boncuk Örnekleri

Kadife boncuklu tığ oya modelleri. Renkli boncuk oya örnekleri ile kendinize şık bileklikler, örgü halhal modelleri örebilirsiniz. Bileklik olarak uzun örüp hatta birkaç cm uzunluğa ulaşınca renk değiştirip bileklikleri renkli olarak yapabilirsiniz. Çok duracaktır. Boncukların da rengini değiştirerek örebilirsiniz.

Kadife Boncuklu Tığ Oya Modeli

Oyaya başlamadan önce yazmayı seçiyoruz. Ve yazmamıza uygun iplik ve boncukları ayarlıyoruz. Ve boncukları önce ipe diziyoruz. Ve başlıyoruz videoda anlatıldığı gibi oyayı örmeye.

Kadife Boncuklu Tığ Oya Modeli 1

Bittiğinde oya yukarıdaki gibi duruyor. Çok şık değil mi. Sizde tek renk yazmalara, renkli, desenli yazmalara bu zarif oyayı örebilirsiniz. Ördüğünüz yazmaları evlenecek genç kızlara delikanlılara hatıra hediye edebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kadife boncuklu tığ oya modelinin nasıl örüldüğünü hep birlikte izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler