Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Tığ Oyası Örnekleri

3 boyutlu örgü modellerinden sizlere çok zarif bir tığ oyası örneği tarifi hazırladık. Çiçekli tığ oyası örnekleri yazmalarınızda çok güzel duracak. Tığ oyasında kullandığımız çiçekleri yazma örgü fular modellerinde de kullanabilirsiniz. Tığ oyası örnekleri modelleri için yazmalarınıza uygun iplerinizi kullanabilirsiniz. Yazmalarınıza uygun iplerle ördüğünüzde oyalarınız çok daha şık hale dönüşecektir. Tığ oyalarında çeşitli aparatlar kullanıyoruz. Çatal iğneleri, kürdanlar, pipetler, kulak çöpleri gibi eşyalar kullanıyoruz. Kurdeleler kullanıyoruz süslemek. Mesela kurdele ile püsküllü tığ oyası yapılışı çok güzel bir örnek. Yazmalarınızda kullanabilirsiniz. İğne oyasına benzeyen tığ oyaları da yazmalarımızda çok kullandığımız modellerden. Çiçekli tığ oyası örnekleri de çok zarif bir model. Anlatımına geçelim ve yazmalarımızda kullanalım.

Yeni Çiçekli Tığ Oyası Örneği

Çiçekli tığ oyası örnekleri tarifini birazdan videolu olarak hazırladık. Yeni çıkan oya modellerini sizlere anlatımlı olarak hazırlıyoruz. Ve hepimiz videolardan takip ederek rahatlıkla örebiliyoruz. Sadece yazmalarımızda değil farklı yerlerde de kullanabiliyoruz. Fular olarak kullanabiliriz. Havlu kenarlarında da kullanılabilir. Masa örtüsü gibi  kanaviçe etamin örnekleri gibi işlemeler yaptığımızda kumaş kenarına oya olarak yapabiliriz.

Çiçekli Tığ Oyası Örnekleri 1

Çiçekli Tığ Oyası Örnekleri

Oyamız bittiğinde çok güzel görünüyor. Tıpkı yukarıdaki gibi. Çiçekli tığ oyası örnekleri hemen yapmak isteyebileceğiniz modellerden. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen altta videosunu bulabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Çiçekli Tığ Oyası Örnekleri”
  1. DIRCE BERTOLINA DA GLORIA SANT dedi ki:

    adorei

    qual linha e n. da agulha para amigurumi

    ACHEI LINDOS EU GOSTARIA DO FILME PARA EU FAZER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler