Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Tığ Oyası Anlatımlı

Tığ oyası modelleri ile devam ediyoruz. Sırada çok güzel bir oyanın yapılışı var. Boncuklu tığ oyası anlatımlı yapılışı yuvarlak boncuklarla yapılmış bir örnek. Videolu anlatımla oyayı yazmalarımıza yapabiliriz. Boncuklu tığ oyası örnekleri tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda yapabilirsiniz. İğne oyası örneklerinden yazmalarımıza çok uygulama yapıyoruz. Tabi daha sonra yazmalarımıza uyguladığımız modeller arasında tığ oyaları var. En güzel tığ oyalarını, iğne oyalarını, mekik oyalarını yazmalarımıza uygulamamız için oyaların anlatımını paylaşıyoruz. Boncuklu tığ oyası anlatımlı modelin anlatımına geçmeden boncuklarla yapılan birkaç örneğe değinelim. Yeni boncuklu tığ oyası yapılışı şahane bir örnek. Çok beğendiğim güllü tığ oyası modellerinden. Kum boncuklu tığ oyaları ise yine en güzel örneklerden. Yazmalarınızda harika duracak. İsterseniz havlu kenarı modellerinde de kullanabilirsiniz. Boncuklar oyaya çok yakışmış. Boncuklu tığ oyası anlatımlı modelde yazmalarınıza çok yakışacak. Birçok yerde kenar oyası modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Basit Boncuklu Tığ Oyası

Tığ oyası modellerinden çok güzel bir örnek. Tek renk yazmalarda kullanıldığında şahane duracak. Beyaz yazmalarda, siyah yazmalarda veya diğer renkli yazmalarda kullanabilirsiniz.

Boncuklu Tığ Oyası Anlatımlı

Seçtiğimiz renkte yazmamız, yazmaya uygun renkte ipimiz, tığımız ve boncukla oyanın yapımına başlıyoruz. Boncuklu tığ oyası anlatımlı modelin yapılışını videodan izleyeceğiz. Önce oyamızın nasıl yapıldığını izleyelim.

Boncuklu Tığ Oyası Anlatımlı 1

Oya çok güzel duruyor. Kolay ve zarif. Şimdi boncuklu tığ oyası anlatımlı modelin detaylı anlatımını izleyelim. Kolay olduğunu göreceksiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler