Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Tığ Oyası Örnekleri

Yeni boncuklu tığ oyası yapılışından şık bir örnek daha. Kolay ve zarif. Detayları videoda. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla videoyu takip ederek örebilirler. Takıldığınız herhangi bir konuyu çekinmeden sorabilirsiniz. Boncuklu tığ oyası örneklerini yazma kenarlarında kullanabilirsiniz. Çeşitli kenar oyası modellerinde kullanabilirsiniz. Küçük mutfak havlusu kenarlarında kullanabilirsiniz. renkli boncuklar kullanabilirsiniz. Tığ işi oyaları dilediğiniz yerde kullanıp dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Çeşitli boncuk modellerini iğne oyalarında da çok kullanıyoruz. Mesela boru boncuklu iğne oyaları kolay ve zarif bir örnek. Daha fazla model anlatımı için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Şimdiki konumuz boncuklu tığ oyası örnekleri yapılışı.

Boncuklu Tığ Oyaları

Küçük kum boncuklarla yapılmış bir örnek. 1 çiçek için 4 boncuk kullanarak yapıyoruz boncuklu tığ oyası örneklerini. Çeşitli yerlerde, kumaş üzerlerinde kenar oyası modelleri olarak kullanabilirsiniz. Oyayı yapmadan önce ilk olarak alt kısma tığ battılarını yapıyoruz. Daha sonra üzerine oyayı örüyoruz. Oldukça kolay bir model. İlk kez boncuklu oya örnekleri örecekler için ideal bir model. Önce ipe boncukları dizelim. Daha sonra oyamızı örmeye başlayalım.

Boncuklu Tığ Oyası Örnekleri

Oyamız tüm detayları ile ayrıntılı bir şekilde aşağıdaki videoda yer alıyor. Oyanın tarifini vermek bizden dilediğiniz yerde kullanmak sizden. İşte harika bir örnek daha. Kolay gelsin herkese. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler