Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Kolay Tığ Oyası Yapılışı

En güzel tığ oyası örneklerini sizler için videolu olarak hazırlıyoruz. Yazma oyalarında , kenar oyası modeli olarak kullanacağınız güzel bir model. Videoda ayrıntılı bir şekilde nasıl yapıldığını bulabilirsiniz. Takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz. Yazma kenarı için sizler için videolu olarak hazırladığımız çok güzel iğne oyası modellerimiz var. Yapmak isteyen, örnek arayanlar göz atabilirler. Oyalarınızı yazmalara geçirmeden önce yazmaların kenar kısımlarını kıvırmak isteyenler için çok güzel pratik bir yöntem paylaşımında bulunmuştuk daha önce. Yazma kenarı nasıl kıvrılır yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kolay tığ oyalarını yazmalarınız için eğer evde dikiş dikme ile uğraşıyorsanız kol kenarlarına , etek kenarlarına uygulayarak daha diktiğiniz modelleri daha şık hale dönüştürebilirsiniz.

Çiçekli Tığ Oyası Nasıl Yapılır ?

Yeni modelimizi sizler için videolu olarak hazırladık. Kolayca uygulayabilirsiniz. Malzemeleri tuhafiyelerde kolayca bulabilirsiniz. Uygulamak istediğiniz yazma modelinin içinde bulunan renklerde oyalarını yapabilirsiniz. Sizlerde yaptığınız modelleri bizimle paylaşabilirsiniz. Yaptığınız iğne oyası yazma modellerini, tığ oyası yazma modellerini sitemizden satış yapabilirsiniz. Üstelik hiçbir komisyon ücreti ödemeden.

Şimdi sizler için hazırladığımız yeni modelimizi görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler