Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Çiçekli Kolay Tığ Oyası Yapımı

Sizlere yine çok güzel bir tığ oyası modelleri ve yapılışları hazırladık. En güzel tığ oyaları yapılışı videolu olarak hazırladık. Artık yazmalarınız bu oyalarla daha renkli ve daha güzel . Yazlama modelleriniz için sizlere hep videolu modeller hazırlamaya çalışıyoruz. İğne oyası modellerini de yazmalarınız için kullanabilirsiniz. Fıstıklı tığ oyası yapımını sizlerle videolu olarak paylaştık. Yazmalarınız için yapabilirsiniz. Çeyizler içinde güzel bir model olacaktır. Videoları izlerken takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Tığ oyası modellerinden takıları da çok seviyorum ben. Bileklik modelleri, kolye modelleri, yüzük ve küpe modellerine de çok güzel duruyor. Renk renk tığ işi kolye modelleri yapabilirsiniz. Daha önce sizlere kenar oyası modeli olarak paylaştığımız örgü battaniye kenar oyası yapımının çiçeğini de tığ oyası olarak yapabilirsiniz. Güzel ve zarif bir model. Yapılışını sizlere resimli anlatımlı olarak paylaşmıştık.

Videolu Tığ Oyası Yapımı

Bu videomuzda sizlere güzel bir tığ oyasından bahsettik. Takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz. Çok zarif bir model. Yapmak istediğiniz yazmanın içinde bulunan renklerden çiçekleri ayarlayabilirsiniz. Her hangi bir sorununuz olursa sormaktan çekinmeyin. Sizlerde yaptığınız tığ oyalarını bizimle paylaşabilirsiniz. Bol hobili , huzurlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler