Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Basit Tığ Oyaları Boncuklu

Boncuklu oya modellerini sevenler burada mı. Sizler için çok güzel ve kolay bir model hazırladık. Videolu anlatımı ile sizler için yayında. Tığ oyası modellerinin en güzel örneklerini, kolay ve şık duran modelleri seçip videolarla anlatımlarını yayınlamaya çalışıyoruz. Umarım sizler için faydalı oluyordur. Yeni çiçekli tığ oyası örneği, boncuklu oyalar, çeşitli aparatlarla yapılan oyalar… Ne ararsanız bulabilirsiniz. Kulak çöpüyle tığ oyası çiçek yapımı motifli çok güzel bir örnek. Yazmalarda, havlularda kullanabilirsiniz. Basit tığ oyaları boncuklu modelleri sadece yazmalarda değil birçok yerde kullanabilirsiniz. Mesela mutfak havlu kenarlarında. Yazmadan kendinize saç bandı, fular yapıp kenarı için boncuklu oyaları kullanabilirsiniz. Yazlık tunikler dikip yaka, etek ucu, kol kısımlarında kullanabilirsiniz. Kolyeler, bileklikler, küpeler yapabilirsiniz. En güzel tığ oyaları ile birçok model yapabilirsiniz. Takılar yaparken boncuklar, pullar kullanabilirsiniz. Çeşitli aksesuarlar kullanabilirsiniz. Kolye olarak, bileklik olarak da çok güzel duracak bir modelin yapılışını hazırladık. Hazırsanız basit tığ oyaları boncuklu modelin yapılışına geçelim.

Kolay Basit Tığ Oyaları

Boncuklu şık bir oya. Tün detayları ile videoda. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Tahta boncuklar kullanabilirsiniz. Renkli boncuklar, cam boncuklar kullanabilirsiniz. İnciler kullanabilirsiniz. Hepsi ile çok güzel duracaktır. Boncuk çeşitliliği oldukça fazla. Yazmanıza göre zevkinize göre boncuklar kullanabilirsiniz.

Basit Tığ Oyaları Boncuklu

Oyamız bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Şimdi de basit tığ oyaları boncuklu modelin yapılış videosuna geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler