Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kulak Çöpü Oyası

Kürdanla veya kulak çöpü ile yapacağınız çok şık bir oya. Tığ oyası modellerinden çok beğeneceğiniz hemen yazmalarınıza yapmak isteyeceğiniz bir örnek. Kulak çöpü oyası. İğne oyası modellerinden zarif bir örneği andıran bir tarif. Tığ oyası modellerini, iğne oyalarını yaparken çeşitli aparatlar kullanıyoruz. Pipet, kürdan, kalem, çatal, çatal iğne, kulak çöpü gibi. Bugün kulak çöpü kullanarak güzel bir oya yapıyoruz. Kulak çöpüyle tığ oyası çiçek yapımı yine çok seveceğiniz örneklerden olacak. Kulak çöpü oya modelleri motifli bir örnek. İster iğne oyaları ile ister tığ oyaları ile yazmalara ekleyebilirsiniz. Tığ oyası örnekleri iğne oyalarından sonra en çok yaptığımız oyalardan. Köprülü fıstıklı tığ oyası yapılışı harika bir model. Yazmalarda küçük mutfak havlularında çok şık duracak. Dolgulu tığ oyası yapımı mekik oyalarını andıran güzel bir model. Kulak çöpü oyasına başlayalım. Çok güzel olduğunu göreceksiniz.

Kulak Çöpü ile Oya Yapımı

Tığ oyası modellerinden laleleri andıran çok şık zarif bir oya tarifi hazırladık. Çeyizlik tığ oyası modelleri arıyorsanız bu örneği mutlaka yapmalısınız. Satış içinde muhteşem bir model. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda çok güzel duracak. Ağır tığ oyası modellerinden. Kulak çöpünü kenarlardaki pırpırların aynı düzende olması için kullanıyoruz. Kürdanda kullanabilirsiniz.

Kulak Çöpü Oyası

Kulak çöplerini resimdeki gibi kullanıyoruz. Pırpırlar aynı ayar oluyor ve çok güzel duruyor. Biri büyük biri küçük olsa güzel bir görüntü oluşmaz. Tığ, şiş de kullanabilirsiniz.

Kulak Çöpü Oyası 1

Kulak çöpü oyası ise bittiğinde yukarıda resimde olduğu gibi görünecek. Hemen altta tarifini bulabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Kulak Çöpü Oyası”
  1. Liliana Garcia dedi ki:

    Parabéns que trabalho maravilhoso

    1. Melek dedi ki:

      muito obrigado

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler