Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ Oya Örnekleri

Boncuklu çok zarif bir oya. Tığ oya örnekleri videolu anlatımlı. Modelin yapılışını videodan takip ederek yapabilir yazma kenarlarına ve farklı kumaşlar üzerine kenar oyası olarak uygulayabilirsiniz. Yazlık bir pareo dikip kenarına tığ oyaları yapabilirsiniz. Tığ oyasından sizlere gösterişli, yapılışı kolay modelleri hazırlıyoruz. Çeyizlerde iğne oyalarına olduğu kadar tığ oyalarına da önem veriyor ve en güzel modelleri örüyoruz. En güzel tığ oyası örneklerinden bahsedelim mi biraz. Köprülü fıstıklı oya yapılışı çok zarif bir örnek. Mutfak havlu kenarlarına tığ oyası olarak da yapabilirsiniz. Kulak çöpüyle tığ oyası çiçek yapımı değişik bir örnek. Pipet, kulak çöpü, kürdan, çatal iğne gibi eşyalarla oyalar yapabilirsiniz. Dondurma çubuğunda boncuk oyası havlu kenarı olarak, namaz örtüsü olarak kullanabileceğiniz bir örnek. Yine tarifini videolu olarak hazırlamıştık. Daha fazla model anlatımı için bizi takip etmeye devam edin.

Yeni Tığ Oyası

Tığ oya örneklerinde kullandığımız modeli boncuksuz olarak örüp battaniye kenarı, sofra bezi kenarı tığlamak için kullanabilirsiniz. Boncuklu olarak da kullanabilirsiniz. Tercih sizin. Tahta boncuklar kullanabilirsiniz. Renk renk boncuklar kullanabilirsiniz. tek renk boncuklar kullanabilirsiniz. Oyanın tarifi bizden dilediğiniz gibi örmek sizden.

Tığ Oya Örnekleri

Örnek zarif ve kolay. Yeni örgü örmeye başlayanlar, kolay boncuklu tığ oyası örnekleri arayanlar için ideal bir model. Model örümcekli ve sık iğneli. Şimdi hemen yapılışına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler