Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Gibi Duran Tığ Oyası Modeli

Tığ oyası modelleriyle devam ediyoruz. Bu modelin daha önce iğne oyalarında da görmüş olabilirsiniz. Tığ oyalarını iğne oyalarına, iğne oyalarını tığ oyalarına çevirerek hobilerimize devam ediyoruz. Şimdi iğne oyası gibi duran tığ oyası modeli yapılışı hazırladık. Türkçe videolardan. Tığ oyalarından bahsedelim biraz. Birkaç model önerimiz olacak. Şişle tığ oyası yapımı. Severek öreceğiniz çok zarif örneklerden. Çeyizlik tığ oyası modelleri olarak örebilirsiniz. Kolay incili tığ oyası beğeneceğiniz diğer örneklerden. Tığ oyası örnekleri anlatımlı daha çok modelimiz var. Hepsine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Tığdan oya örneklerinden güzel modelin anlatımına geçelim.

Tığ Oyası Örnekleri Anlatımlı

Düz renk yamaya desenli yazmalara uyarlayacağımız iğne oyası gibi duran tığ oyası modeli yapılışı hazırladık. Mor tonlarında hazırlanmış güzel bir örnek anlatımı. Mor renkle uyumlu birçok rengi kullanabilirsiniz. Yine mor tonları, krem, sarılar, yeşil tonları kullanabilirsiniz. Griler kullanabiliriz. Renk kullanımlarında doğadan ilham alabiliriz. Çiçekler bize ilham olacak en güzel kaynaklardan.

İğne Oyası Gibi Duran Tığ Oyası Modeli 1

İğne Oyası Gibi Duran Tığ Oyası Modeli

İğne oyası gibi duran tığ oyasının anlatımına geçiyoruz. Severek yazmalarımıza uyarlayacağımız harika örnek. Çeyiz kıskandıracak modellerden. Eğer satış yapıyorsanız bu model sizlere çok sipariş aldıracak. Model çok güzel nasıl yaparım diyorsanız hemen altta bulunan videoya tıklamanız yeterli.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler