Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuk Oyası Yapımı

Tığ oyası modelleriyle boncukları birleştiriyoruz. Ortaya çok şık boncuk oyası yapımı çıkartıyoruz. Boncukları örgülerde çok kullanıyoruz. Şiş örgü örneklerinde, tığ işi örgülerde, iğne oyalarında, lif modellerinde çok kullanıyoruz. Bugün tığla yaptığımız oyalarda kullanacağız. Boncuk oyası yapımı renk renk boncuklar kullanıyoruz. Papatyayı andıran çiçekleri andıran örneklerden. Boncuk oyası örneğine geçmeden önce daha önce yaptığımız boncuk oyalarından bahsedelim. Boncuklu iğne oyası yazma modeli çok beğeneceğiniz harika örneklerden. İğne oyalarıyla yapılan örneklerden. Boncuklu kenar oyası yapılışı battaniye, kumaş kenarlarına, havluların kenarlarına yapabiliriz. Yazma kenarlarına uygulayabiliriz. Kum boncuklu tığ oyası yapılışı zarif örneklerden bir tanesi. Şimdi boncuk oyası modelleri tığ ile yapılan örneğin anlatımına geçelim.

Boncuk Oyası Tarifi

Boncuk oyası istiyorum, yeni modeller arıyorum diyorsanız sizlere şahane bir örneğin anlatımını videolu olarak hazırladık. Boncuk oyası yapımı. Gri ve sarı renklerle yapılmış çok zarif çıtı pıtı bir örnek.  Anlatımlı boncuk oyalarından bittiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Boncuk Oyası Yapımı

Çok güzel duruyor değil mi. Motifleri tığ oyası yapabileceğimiz gibi farklı yerlerde de kullanabiliriz. Takılarda kullanabiliriz. Kolye yapımında, fular yapımında kullanabiliriz. İğne oyalarıyla birleştirebiliriz. O şekilde de güzel duracaktır. Şimdi oyanın nasıl yapıldığını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler