Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ Oyaları 2019 Modelleri

İncili boncuklu çok zarif bir tığ oyası modelleri yapılışı hazırladık. Tığ oyaları 2019 modelleri yazmalarınızda çok zarif duracak. Nasıl yapıldığını ise videodan detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz. Ve tek renk yazma oyaları olarak örebilir ve incilerle buluşturabilirsiniz oyalarınızı. Değişik tığ oyaları, güzel tığ oyaları, boncuklu tığ oyaları anlatımlarından bahsedelim biraz. Tığ oyaları modası hiç geçmeyecek örneklerden biri yeni boncuklu tığ oyası yapılışı. Çiçekli, güllü modelleri sevenler için süper bir model. Tığ oyası yazma modelleri yapılışı da yine çok sevilecek bir örnek. Çok beğenilecek bir örnek. Yeni modellerden biri de kurdele ile püsküllü tığ oyası yapılışı. Saten kurdeleden püskül yapıyor ve bu püskülle harika bir oya örüyoruz. Hadi şimdi yeni model olan tığ oyaları 2019 modelleri örneğinin tarifine geçelim.

Tığ Oyası Modelleri ve Yapılışları

Dondurma çubuğu kullanarak ördüğümüz çok zarif bir oya. Tığ oyaları 2019 modelleri için istediğiniz renkte inci ve boncuklara da ihtiyacınız olacak. Tabi yazma ve tığa da. İstediğiniz renk yazmalara istediğiniz renk iplerle örebilirsiniz. Renkli, içi desenli yazmalara örecekseniz yazmanın içinde bulunan renklerle sıra sıra yapabilirsiniz. Bir parça bir renk, bir parça diğer renk olacak şekilde. Eminim o şekilde de bu oya çok güzel duracaktır.

Tığ Oyaları 2019 Modelleri

Oyamız bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok zarif değil mi. Ben çok beğendim. Beyaz yazmalarda da çok güzel olacaktır. Her renkle harika duracaktır. Örümcekli oya modellerinden. Örümcekleri aynı ayarda yaptığınızda bu model çok güzel duruyor. Bunun için dondurma çubukları, kalemler kullanabilirsiniz. İşte bu zarif oyanın tarifi. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler