Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Tığ Oyası Yazma Modelleri Yapılışı

Sizlere videolu anlatımla güzel bir güllü tığ oyası modeli yapılışı hazırladık. İğne oyası modellerini videolu verdiğimiz gibi tığ oyası modellerini de videolu vermeye çalışıyoruz. Tığ oyalarını sadece yazma kenarlarına uygulama olarak düşünmeyin. Evde dikiş dikme ile ilgileniyorsanız diktiğiniz bir tuniğin, gömleğin etrafına tığ oyası yapabilirsiniz. Kol uçlarına uygulayabilirsiniz çok şık duracaktır. Yine tığ oyasından kolye modelleri yapabilirsiniz. Bir fular yapıp kenarına tığ oyası yapabilirsiniz. Kumaş üzerine işlemeler yapıyorsanız etrafına tığ oyası örnekleri yapabilirsiniz. Saç bandı modelleri olarak kullanabilirsiniz.Tığ oyasından mutfak havlu kenarı olarak da yapabilirsiniz. Çok güzel ve zarif modeller var. Tek kullanım alanı tığ oyası yazma modelleri değil. Benim aklıma gelenler şimdilik bu kadar. Daha fazlasını siz hayal ederek yapabilirsiniz.

Gül Oyası Örnekleri Yapılışı

Havalar çok güzel gidiyor. Yakında ağaçlar çiçek açmaya başlar. Güller tomurcuklanır. Yazma modellerimizde de güller açsın dedik ve çok güzel bir örnek hazırladık. Videoyu çeken arkadaşın ellerine sağlık. Video çekmek biraz zahmetli bir iş. Doğru açıyı , ışığı yakalamak, doğru ve anlaşılır biçimde anlatmak zor bir iş. Çeken arkadaşımıza tekrar teşekkür ediyoruz.

İşte size çok güzel bir model. İstediğiniz alanda uygulayabilirsiniz. Yapılışı çok zevkli , severek yapacağınız bir örnek. Sizde yaptığınız örgü modellerini, videoları bizimle paylaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler