Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mor Menekşe Tığ Oyası

Mor menekşe tığ oyası hazırladık. Çok sevilen çok örülen oyalardan biri olacak. Örgü menekşe motifini farklı süslemelerde kullanabilirsiniz. El yapımı broş modelleri, örgü süsleme sanatı, bebek örgülerinde süsleme olarak kullanabiliriz. Dümdüz bir battaniye örüp üzerine menekşe motifleriyle süslemeler yapabiliriz. Menekşe çok amaçlı olarak kullanacağımız örgülerden. Mor menekşe tığ oyası tarifine geçmeden önce daha önce yaptığımız menekşeli tariflerden bahsedelim. Menekşeleri tığ oyası örnekleri anlatımlı modellerde kullanacağımız gibi farklı süslemelerde de kullanabiliriz. Mesela lif modellerinde. Örgü menekşe yapımı lifleri süslemede kullanacağımız örneklerden. Kalemlik süslemelerinde kullanabiliriz. Bebek battaniyesini süslemede kullanabiliriz. Menekşe örgü kırlent yapımı çok beğeneceğiniz örneklerden. Şimdi detaylarıyla mor menekşe tığ oyasının nasıl örüldüğüne geçelim.

Menekşe Tığ Oyası Nasıl Yapılır?

Tığ oyası modellerinden çok güzel bir örnek anlatımı var sırada. Yazmalarınıza, havlulara, çeşitli kumaşların üzerine süsleme olarak yapabiliriz. Siyah, sarı, mor, yeşil renkleri kullanarak oyamızı yapıyoruz. Mutfak havlularında havlulun üzerine örgü aplike modellerinde olduğu gibi dikebilir süsleyebiliriz.

Mor Menekşe Tığ Oyası 2

Mor Menekşe Tığ Oyası 3

Çok güzel görünüyor değil mi. Tığ oyasından kayalar, dağlarla birlikte de kullanabileceğimiz şahane bir örnek. Mor menekşe tığ oyası nasıl yapılır merak ediyorsanız hemen tarifine geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler