Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ Oyaları Anlatımlı

Tığ oyası modellerinden muhteşem bir örnek. Her renk yazmada çok zarif duracak boncuklu tığ oyası modellerinden. Videolu anlatımla hazırladığımız tığ oyasını hemen örmek isteyeceksiniz. Tığ oyaları anlatımlı olarak hazırladığımız modeli çok beğenecek çeyizler için hemen örmeye başlayacaksınız. Boncuklu tığ oyası modellerinden bahsedelim biraz. Yine çok beğeneceğimiz örneklerden bahsedeceğiz. Mesela yeni boncuklu tığ oyası yapılışı benim çok beğendiğim modellerden. Güllü model yazmalarda veya çeşitli süslemelerde kullanılacak şahane bir örnek. Boncuklu tığ oyası anlatımlı örnek çiçek boncuklarla yapılmış modellerden. Kum boncuklu tığ oyası yapılışı çeyizler için günlük kullanım için yapılacak modellerden. Daha fazla model anlatımı için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğimiz zarif tığ oylarından boncuklu örneğin yapılışını izleyelim.

Tığ Oyası Modelleri ve Yapılışları

Kırmızı yazmaya uyarlanmış zarif örnek her yazmaya çok yakışacak kolay modellerden. Üst kısımda kalın şişler, pipetler kullanıyoruz. Yani boncuklu kısımda. Neden derseniz tüm ilmeklerin eşit olarak durması için. Oyaya başlamadan önce ipimize boncuklarımızı diziyoruz. Kesme boncuklar, kum boncuklar kullanıyoruz. İpe boncukları dizdikten sonra oyayı yapmaya başlıyoruz.

Tığ Oyaları Anlatımlı

Tığ Oyaları Anlatımlı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Tığ oyaları anlatımlı modelin videolu yapılışını izleyelim. Günlük kullanım için çeyizlik oyalar olarak veya satış için hediye olarak öreceğimiz şahane bir model. Videoda yapılışını ayrıntılı olarak anlatılıyor. Hemen izleyelim istediğimiz renk yazma kullanarak oyamızı örelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler