Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Tığ Oyası Yapımı

Tığ işi örgü modellerinden yine süper bir örnekle devam ediyoruz. İncili tığ oyası modelini çok sevecek hemen çeyizler için satış için örmek isteyeceksiniz. İğne oyaları, mekik oyaları, tığ oyaları… En güzel oyaları çeyizler için hazırlıyoruz. Kızlarımızın, oğullarımızın çeyizleri için en güzel örnekleri yapıyoruz. El emeğimizi kazanca dönüştürüyoruz. En güzel örgüleri örüyor satış yapıyoruz. Aile bütçemize katkıda bulunuyoruz. Az sonra paylaşacağımız şişle tığ oyası yapımı tam satışlık, çeyizlik bir örnek. Tığ oyaları anlatımlı modelde şiş kullanıyoruz. İlmeklerin aynı uzunlukta olmasını sağlamak için. Böylece oyalar daha şık görünecek. Eğer hazırsanız şiş ile boncuk oyası nasıl yapılır detaylı anlatımına geçelim.

Şişle Yapılan Tığ Oyası Örneği

Şişle yaptığımız harika bir tığ oyası. İncilerle, simli iplerle, normal oya ipleriyle keyifle öreceğimiz oyalardan. Şişle tığ oyası yapımı detaylarıyla videoda anlatılmakta. Videodan takip ederek kendimiz kullanmak için çeyizler için satış için örebiliriz. Hediyelik fikirler olarak da düşünebiliriz. Eminim hediye ettiğimiz yakınımız, arkadaşımız çok sevinecektir. İster tığ oyası namaz başörtüsü modelleri olarak ister tığ oyası yazma modelleri olarak örebiliriz.

Oyaya başlamadan önce ilk olarak ipe incileri diziyoruz.

Şişle Tığ Oyası Yapımı 4

Namaz örtüsünün uzun kenarına az sonra paylaşacağımız modeli yapıyoruz. Kasa kenara aşağıdaki gibi örnek yapabilirsiniz.

Şişle Tığ Oyası Yapımı 5

Şişle tığ oyası yapımı da bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Hadi şimdi hem oyanın duruşuna hem de nasıl örüldüğüne geçelim.

Şişle Tığ Oyası Yapımı 1

Şişle Tığ Oyası Yapımı 2

Şişle Tığ Oyası Yapımı 3

Şişle Tığ Oyası Yapımı

 

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler