Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Sıra Boncuklu Tığ Oyası

Tığ oyası modellerinden çok güzel bir örnekle devam ediyoruz. Tek sıra boncuklu tığ oyası. Tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda severek kullanacağımız kolay tığ oyalarından. Yazmalarımıza en çok tığ oyalarını yapıyoruz. Daha sonra iğne oyaları geliyor sonrasında ise mekik oyaları yapıyoruz. İğne oyalarından birkaç model mekik oyalarından birkaç model ve tığ oyalarından ise daha çok. Bugün yine çeyizlik tığ oyaları veya günlük kullanım için öreceğimiz çok şık bir oya. Öncesinde yine daha önce ördüğümüz birkaç modelden bahsedelim. Boncuklu tığ oyası modelleri yapılışı çok hoşunuza gidecek harika bir örnek. Uzun ilmekli zarif bir oya yapmak istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Videolu yeni boncuklu tığ oyası yapılışı ise yine çok beğeneceğiniz güllü tığ oyalarından. Tığ yazma modelleri ise çiçekli tığ oyalarından. Daha fazlası ise önceki içeriklerden. Şimdi tek sıra boncuklu tığ oyası detaylarına geçelim.

Tek Sıra Boncuklu Tığ Oyası Nasıl Örülür?

Tığ oyalarından çok zarif bir model daha. Keyifle öreceğimiz ve yazmalarımıza şıklık katacak oyalardan. Her çiçekte farklı renk örerek rengarenk çiçekli tığ oyaları yapabiliriz. Veya yazmamıza uygun çiçeklerle oyaları tamamlayabiliriz.

Tek Sıra Boncuklu Tığ Oyası

Tek Sıra Boncuklu Tığ Oyası 1

Oyamızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok şık değil mi. 3 beyaz papatya yan yana. Her renkle çok güzel duracak oyalardan. Son olarak videoya geçelim tek sıra boncuklu tığ oyası yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler