Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Güzel Tığ Oyaları

En en güzel tığ oyaları modelleri. Bugün yapılışından değil de model paylaşımından bahsedeceğiz. En güzel tığ oyalarından oluşan 80 den fazla model hazırladık. Yazmaların için keyifle öreceğiniz modeller. Bazı modellerin yapılışlarını daha önce anlatımlı videolu olarak paylaşmıştık. Şimdi örnek arayanlar için model paylaşımında bulunuyoruz. Çok güzel örnekler var galeride. Ağır modeller var. Biraz daha kolay , zarif modeller var. Boncuklu tığ oyaları modelleri var. Güllü tığ oyaları var. Çeşit o kadar çok ki. Bazı modelleri daha önce görmüş olabilirsiniz. Bazılarını ise yeni görüyor olabilirsiniz. Tığ oyalarını kolye modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Birbirinden güzel tığ oyası kolye modellerine tığ işi kolye modellerinden ulaşabilirsiniz. Sizlere en güzel tığ oyaları arasında Otantik, boncuklu, pullu hazırlanmış kolyeler. Tığ oyalarına boncuklar çok yakışıyor. Şimdi biraz daha önce yapılışını paylaştığımız modellere gelelim. Boncuklu çok şık bir oyanın yapılışından bahsetmiştik. Güllü zarif bir oya idi. Yeni boncuklu tığ oyası yapılışı çeyiz hazırlığında olanlar için çok güzel bir model. Fular modellerinde, kolye , takı modellerinde de kullanabilirsiniz. Tığ oyalarında farklı aparatlar da kullanılıyor. Firkete gibi, çatal iğnesi gibi, şiş gibi. Şişle yapılmış bir oya tarifimiz olmuştu. Şiş ile boncuk oyası nasıl yapılır videolu olarak paylaşmıştık. Bu zarif oyaya birde boncuk eklemiştik.

En Güzel Tığ Oyaları Modelleri 2018

En güzel tığ oyaları örnekler var. Model arayanlar için fikir olsun diye paylaşım yaptık. Bu modeller bize ait değildir. Hepsi netten alıntı resimlerdir. Yapan arkadaşların ellerine sağlık özenle çok güzel oyalar hazırlamışlar. Şimdi bu oyaları hep birlikte görelim.

Kaynak: https://tr.pinterest.com/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “En Güzel Tığ Oyaları”
  1. María del Rosario Pardo Orellana dedi ki:

    Son los modelos más lindos que haya visto. Me gustaria que me dijeran si el hilo que usan , es nylon?, pues veo que lo queman. Muchas gracias anticipadas por su respuesta

    1. Melek dedi ki:

      Hola. nylon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler